06 December 2011

Kaspari vägiteod krossirajal

3. detsembri Valgamaalasest võis lugeda Kaspari vägitegudest krossirajal. MTÜ motoklubi K& K  tõi lõppenud krossihooajast  välja parimad noorsportlase saavutused. Kaspar võitis Quad 50 klassis esikoha nii Eesti karikavõistlustel motokrossis, Eesti karikavõistlustel talvises kestvuskrossis, Eesti karikavõistlustel kestvuskrossis, Äksi karikavõistlustel ning Illuka karikavõistlustel 3.koha. Kaheksal võistlusel oli saavutuseks 2. koht.  MTÜ K& K koordinaatori T. Sale sõnul  võitis Kaspar peaaegu kõik, mida võita sai.
2. detsembril Tallinnas toimunud Eesti Motospordi Föderatsiooni autasustamistseremoonial sai Kaspar kätte ihaldatud ja välja teenitud karikad.
Krossihooaeg on selleks korraks läbi.  Soovime Kasparile suuri sõite uuel hooajal!